DssClick-LOGO
هر شخص حقیقی یا حقوقی به شما گفت که میتواند شما را خیلی سریع به «رتبه یک گوگل» در «کلمات کلیدی» مورد نظرتان تبدیل کند متن زیر را به یاد آورید
او یک سئو کار «کلاه سیاه» است...
11627 ثبت نظرات 11

آشنایی با سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید

یک سال قبل

یک روزه رتبه یک گوگل شوید!!!!!!!

 هر شخص حقیقی یا حقوقی به شما گفت که میتواند شما را خیلی سریع به «رتبه یک گوگل» در «کلمات کلیدی» مورد نظرتان تبدیل کند متن زیر را به یاد آورید او یک سئو کار «کلاه سیاه» است

سئو سایت سریع و یک روزه چیست ؟

 در «سئو سیاه» روش های سریعی وجود دارد که میتوان در نتایج اول گوگل قرار گرفت ، ولی گوگل به سرعت متوجه این موارد «سئو با ربات» های خود خواهد شد و جریمه های سنگینی برای بهینه سازی سایت در قبال «سئو سیاه» قائل است که به مراتب سنگین تر از هزینه ای است که بابت تبلیغاتتان پرداخت کرده اید آیا میدانید مهمترین عوامل رتبه بندی برتر بودن یک صفحه برای قرار گرفتن در صفحه اول گوگل چیست؟ حضور مناسب سایت شما در صدر نتایج گوگل نه تنها می تواند به تعداد بازدیدکنندگان شما بیافزاید و در جذب مخاطبین جدید شما را یاری کند، بلکه باعث «اعتبار برند» سازمان یا شرکت شما می شود. اگر هنوز سایت شما رتبه مناسبی در گوگل ندارد، مطمئن باشید رقیبان شما از این بابت سود بسیاری خواهند برد. طیق تحقیقات انجام شده، 75% کاربران اینترنت از صفحه اول جستجوی گوگل فراتر نمیروند. ممکن است درک این مسئله که سایت شما در صفحه اول گوگل نیست بسیار بغرنج باشد و مطمئنا در این لحظه به این فکر میکنید که چگونه این مشکل را حل کنید و بر الگوریتم جستجوی گوگل فائق آیید.

آشنایی با سئو کلاه سیاه و سئو کلاه سفید سئو کلاه سیاه چیست ؟

 سایت‌هایی که در صفحه اول گوگل و در رتبه‌های نخست آن قرار می‌گیرند، مخاطبان و مشتریان زیادی را به خود جذب می‌کنند. به همین دلیل برخی افراد برای رسیدن به این هدف، با هر روشی سعی می‌کنند تا از رقبا پیشی بگیرند و این جایگاه‌ها را برای خود تصاحب کنند. به طور خلاصه، سئو کلاه سیاه عبارت است از به کارگیری روش‌های غیرمجاز و همراه با تقلب برای رسیدن به جایگاه‌های برتر گوگل. علت اینکه برخی افراد می‌توانند با تقلب به این اهداف دست پیدا کنند این است که الگوریتم‌های رتبه‌بندی موتور جستجو اغلب ماشینی هستند و مانند انسان از هوش برخوردار نیستند تا بتوانند تمامی تقلب‌های ممکن را شناسایی کنند.

ریسک سئو کلاه سیاه سئو کلاه سیاه همیشه با موفقیت همراه نیست. بلکه ممکن است با جریمه نیز همراه باشد. برای مثال اگر جایگاه واقعی و مناسب یک سایت در گوگل رتبه‌ی ۵ باشد و این سایت با تقلب خود را به رتبه‌ی اول برساند، در صورت کشف تقلب توسط گوگل، ممکن است سایت به رتبه‌های ۱۰ یا ۲۰ یا پایین‌تر هدایت شود. حتی ممکن است این سایت به طور کامل از فهرست نتایج گوگل حذف شود.

روش‌های انجام سئو کلاه سیاه سئو کلاه سیاه اغلب با خرید بک‌لینک به انجام می‌رسد. بک‌لینک، پیوندهایی است که سایت‌های دیگر به سایت شما ایجاد می‌کنند. پرداخت وجه برای دریافت بک‌لینک از نظر گوگل تقلب به شمار می‌رود و اگر به صورت سیستمی یا با استفاده از نظارت انسانی مشخص شود که سایتی بک‌لینک می‌خرد و می‌فروشد، مورد جریمه گوگل قرار می‌گیرد. روش‌های سئو کلاه سیاه محدود به خرید بک‌لینک نیست و شامل انواع روش‌های دیگری نیز می‌شود. از آن جمله می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

• تولید محتوای ماشینی و بی معنی

• کپی از محتوای دیگران و تغییر دادن ماشینی آن

• استفاده نابجا از تگ‌های HTML

• درج محتوای نادرست و نامناسب برای مخاطبان تنها با هدف فریب گوگل

• مخفی کردن متن از دید مخاطبان و قرار دادن آن در معرض دید گوگل تمامی روش‌های فوق و روش‌های دیگر که با هدف فریب موتور جستجو به انجام می‌رسند، ممکن است سبب شود سایتی رتبه‌ی سئو بهتری به دست آورد و ممکن است موجب شود یک سایت مورد جریمه قرار گیرد.

گوگل چه طور متوجه تقلب می‌شود ؟

 بسیاری از روش‌های تقلب که بین سایت‌های مختلف مشترک هستند، در گذشت زمان به الگوریتم‌های ماشینی گوگل اضافه می‌شوند و به صورت خودکار شناسایی می‌گردند. برخی از موارد جز با بررسی انسانی قابل شناسایی نیست و به همین دلیل گوگل از کاربران خود می‌خواهد که سایت‌های متقلب را گزارش کنند. همچنین گوگل با استفاده از پرسنل خود، نتایج فهرست شده را ارزیابی می‌کند. برای مثال به دو کارمند گفته می‌شود که یک عبارت را جستجو کنند. به هر کارمند بر اساس الگوریتم‌های مختلف، نتایج متفاوتی نشان داده می‌شود. این دو کارمند کیفیت نتایج را بررسی و امتیازدهی می‌کنند. الگوریتم‌هایی که بتوانند نتایج بهتری ارائه کنند، در طول زمان و به صورت مستمر جایگزین الگوریتم‌های قبلی می‌شوند. در آخرین فناوری که گوگل به کار می‌گیرد، تجمیع عملکرد و رفتار کاربران در هنگامی که از مرورگر گوگل کروم استفاده می‌کنند، به سرورهای گوگل ارسال می‌شوند. این اطلاعات کمک می‌کنند گوگل بهتر بتواند مطالب بی‌کیفیت و سایت‌های متقلب را شناسایی کند. این ویژگی ابزاری بسیار قدرتمند در برابر سایت‌های متقلب است و سئو کلاه سیاه بیش از هر زمان دیگری رو به بی‌اثر شدن می‌رود. هر چه زمان رو به جلو می‌رود، استفاده از تکنیک‌های سئو کلاه سیاه اثر کمتری خواهند داشت و دیر یا زود شناسایی خواهند شد و مورد جریمه قرار می‌گیرند.

سئو کلاه سفید چیست ؟

 سئو کلاه سفید تکنیک‌هایی است که ابتدا با هدف بهتر کردن سایت برای مخاطبان و سپس با هدف ارائه اطلاعات لازم به گوگل در جهت شناسایی بهتر سایت و محتوا به انجام می‌رسند. هر چه کیفیت سایت بهتر باشد و عملکرد بهتری از خود نشان دهد، گوگل بیشتر علاقمند خواهد شد که سایت شما را به مخاطبان خود نشان دهد. اگر مخاطبان در جستجوی گوگل سایت‌های بهتری مشاهده کنند، از گوگل نیز رضایت بیشتری خواهند داشت و این چیزی است که گوگل به دنبال آن است.

تکنیک‌های سئو کلاه سفید به طور کلی هر روش و ابزاری که بتواند رضایت مخاطبان شما را جلب کند، یک تکنیک سئو کلاه سفید است ولی این تمام موضوع نیست. برخی از فعالیت‌ها که می‌توانند به صورت مثبت روی سئو سایت شما اثر بگذارند عبارتند از:

• طول مناسب و کیفیت مناسب محتوای موجود در سایت

• استفاده از متاتگ‌های متناسب و راهنمای موتور جستجو ‌ استفاده‌ی مناسب از تصاویر، نمودارها، جدول‌ها، فایل‌های چندرسانه‌ای

• سرعت بالای بارگزاری و پاسخگویی سایت

• حجم کم صفحات

• ساختار منطقی سایت و امکان دسترسی آسان به محتوای سایت

• استفاده از لینک‌های داخلی و راهنما برای کاربران

• پاسخگویی و عملکرد مناسب سایت در گوشی‌های همراه

• رعایت استانداردهای روز طراحی سایت

گوگل چه طور متوجه می‌شود که سایتی با کیفیت است ؟

 علاوه بر الگوریتم‌های برنامه‌نویسی شده برای شناسایی سایت‌های با کیفیت، رفتار و واکنش کاربران نیز در این مسیر نقش مهمی دارد. گوگل تلاش می‌کند بازخورد کاربران را در هنگام مشاهده‌ی سایت‌های اینترنتی شناسایی کند و بر اساس آن سایت‌های با کیفیت را بشناسد. شناسایی رفتار کاربران از طریق رفتاری که در صفحه‌ی نتایج جستجو انجام می‌دهند و همچنین از رفتاری که کاربران مرورگر گوگل کروم انجام می‌دهند قابل محاسبه و ارزیابی است. اگر کاربران زیادی عبارتی را جستجو کنند و از بین نتایج یک سایت را بپسندند و مدت مناسبی از محتوای این سایت استفاده کنند، گوگل آن سایت را سایت با کیفیت بهتری شناسایی و رتبه بندی می‌کند. این رتبه‌بندی بخش از امتیازی است که به سایت‌ها می‌دهد و روش‌های متعدد دیگری را نیز در این امتیاز دخیل می‌کند. بنابراین برای رسیدن به اهداف سئو، لازم است تا با انواع تکنیک‌های سئو کلاه سفید آشنایی وجود داشته باشد. به علاوه دانش فنی برای انجام بهینه‌سازی‌های لازم موجود باشد و با ترکیب مجموعه‌ای از تکنیک‌ها برای رسیدن به اهداف سئو برنامه‌ریزی و فعالیت به انجام برسد.

آیا میخواهید در صفحه اول گوگل دیده شوید؟ 02166427403 -09376942143 مشاوره رایگان چگونه در صفحه اول گوگل باشیم