DssClick-LOGO
بهینه سازی موتور جستجو یا سئو شامل انجام موارد متعددی است که هر یک سبب می شوند اندکی رتبه ی سایت در گوگل افزایش پیدا کند و در نهایت سایت به صفحه ی نخست گوگل هدایت شود...
375 ثبت نظرات 12

سئو تضمینی

یک سال قبل

سئو تضمینی

بهینه سازی موتور جستجو یا سئو شامل انجام موارد متعددی است که هر یک سبب می شوند اندکی رتبه ی سایت در گوگل افزایش پیدا کند و در نهایت سایت به صفحه ی نخست گوگل هدایت شود.

آیا سئو به صورت تضمینی امکانپذیر است ؟

با توجه به اینکه تمامی معیارهای افزایش رتبه در گوگل را هیچ کس جز گوگل نمی داند و با توجه به اینکه موفق شدن در سئو مستلزم تلاش و فعالیتی بیشتر از رقبا است. همیشه این امکان وجود دارد که تلاش و فعالیت بسیار زیاد نیز در زمان مورد انتظار به نتیجه نرسد.

در نتیجه موفقیت در سئو همیشه با ریسک همراه است و هیچ کس نمی تواند به صورت ۱۰۰ درصد تضمین کند که جایگاه سایت در زمانی مشخص به رتبه ی دلخواه خواهد رسید.

آیا  dssclickسئو را به صورت تضمینی انجام می دهد ؟

Dssclick هیچگاه امنیت کسب و کار مشتریان را فدای سود خود نمی کند. اگر مشتریان بخواهند که ریسک عدم موفقیت در سئو را نپذیرند، در عین حال نباید ریسک جریمه شدن توسط گوگل به آنان تحمیل شود. از طرف دیگر پیمانکار سئو نیز نباید در اثر عوامل بیرونی و خارج از کنترل خود، مشمول ضرر و خسارت شود.

در صورتی که مشتریان اصرار داشته باشند سئو به صورت تضمینی انجام شود، dssclick با افزایش هزینه به دوبرابر مبلغ برآورد شده، سئو را به صورت تضمینی انجام می دهد. این افزایش هزینه برای پوشش ریسک هایی است که از خارج بر سئو تحمیل می شود.

قیمت سئو در حالت معمول به صورت منصفانه و با در نظر گرفتن هزینه های تولید محتوا، تبلیغات اینترنتی، بهینه سازیهای فنی و مانیتورینگ پیوسته و بهبودهای پیوسته اعلام می شود.

انتخاب با مشتری است که اندکی ریسک عدم موفقیت در زمان پیش بینی شده را بپذیرد یا در صورت موفقیت هزینه ی بیشتری بابت عدم پذیرش ریسک بپردازد.

 

شرکت داده پردازش نوین سپهر با بیش از 17سال سابقه فعالیت در زمینه طراحی و راه اندازی نرم افزار های مالی و سایتهای فروش آنلاین به شما پیشنهاد می کند اگر تمایل دارید که رتبه سایتتان در الکسا را برای بهتر دیده شدن در سرچ گوگل مطابق با آخرین الگوریتم های 2018 گوگل بهبود دهید با تبلیغات کلیکی بیشتر آشنا شوید.

با ما تماس بگیرید

با تشکر

DSSCLICK.COM