DssClick-LOGO

قوانین و مقررات بازدید کننده ها


بازدید هر لینک می بایست از هر آی پی یکبار صورت گیرد و بازدید تکراری از آی پی مشابه برای لینک ثبت نخواهد شد.

با توجه به مشاهده واحد فنی در خصوص استفاده نادرست بازدیدها از طریق موبایل، گوشی تلفن همراه و موارد مشابه در صورت تکرار مجدد از طرف کاربران محترم، بازدید از طریق موارد ذکر شده غیرفعال می گردد. لطفا از روش های اصولی بازدید استفاده فرمایید.

با یک حساب کاربری بر روی دو دستگاه و به صورت همزامان بازدید انجام ندهید! در صورت انجام بازدید، ممکن است بازدید صورت گرفته محاسبه نشود.

نرخ هر بازدید به صورت پیش فرض با ضریب 1 و به ازای هر بازدید 40 ریال می باشد.

حداکثر تعداد بازدید برای هر کاربر در روز 2250 بازدید که معادل 9 هزار تومان در روز و معادل 270 هزار تومان در ماه می باشد.

از بستن صفحاتی که به صورت اتوماتیک باز می شود خودداری فرمایید.

از رفرش کردن و بارگذاری صفحه و صفحات باز شده خودداری نمایید.

پرداخت وجوه بازدید برای هر صاحب حساب بانکی می باشد.

درصورتیکه به هر دلیلی بازدیدها زیر 25 ثانیه باشند پرداختی صورت نخواهد گرفت.

شماره حساب و صاحب حساب در مرحله پرداخت کنترل شده و به کاربرانی که بیش از یک حساب و با نام تکراری بازدید انجام داده باشند وجهی پرداخت نخواهد شد.

در صورت مشاهده ثبت نام کاربر تکراری با اطلاعات و هویت تکراری بازدیدها از سامانه حذف شده، حساب کاربری غیرفعال می گردد و هیچونه مبلغی پرداخت نخواهد شد.

در صورت مشاهده بازدیدهای غیرمعمول و غیر اصولی حساب کاربری به حالت تعلیق در می آید و تا پایان مرحله بررسی به همین شکل خواهد بود و این به این معنی نیست که اکانت غیرفعال شده است، غیر فعال شدن صرفا جهت بررسی خواهد بود و پس اط رفع ابهام ، فعال سازی محدد صورت خواهد گرفت .

مرحله پرداخت پس از ثبت درخواست تسویه صورت خواهد گرفت، حداقل موجودی جهت واریز مبلغ 20 هزار تومان می باشد .


از تاریخ 1397/09/20 بازدیدهای غیراصولی که توسط سیستم شناسایی می گردد مشمول جریمه 1 برابری خواهد بود و از حساب کیف پول کسر می گردد، کاربرانی که در هر روز بیش از 200 بازدید Fake داشته باشند معادل هر بازدید Fake مبلغ 40 ریال جریمه شده و در پایان هر روز از حساب کاربری ایشان کسر می گردد .


قوانین و مقررات سفارش دهندگان


تبلیغاتی که دارای شرایط زیر باشند، قابل‌نمایش نیستند:

  • با قوانین جاری جمهوری اسلامی ایران در تناقض باشند.
  • محتوای غلط و گمراه‌کننده داشته باشند و باعث فریب کاربر شوند.
  • حاوی تصاویر ترسناک یا دل‌خراش باشند.

شروع بازدید لینکها تنها بعد از پرداخت وجه توسط سفارش دهنده انجام خواهد شد.

در صورت دریافت هرگونه اخطار از مراجع قضائی و نهادهای ذی‌ربط نسبت به یک تبلیغ خاص، نمایش لینک غیرفعال و یا لغو خواهد شد و مسئولیت هرگونه خسارت ناشی از آن به عهده‌ی سفارش دهنده خواهد بود.

dssclick در قبال محصولات، خدمات و محتواهای موجود در مقاصد تبلیغات تبلیغ‌دهندگان هیچ‌گونه مسئولیتی ندارد و نمایش تبلیغات به معنی تأیید محتوای آن‌ها نیست.